Nástenné svietidlo Palmo, 2-plameňové nikel

Funkčné nástenné svietidlo Palmo Toto nástenné svietidlo ponúka štýlové osvetlenie kúpeľne a je vyrobené z moderných materiálov: sklo a kov tu... viac informácií »
Nástenné svietidlo Palmo
Značka: EGLO
74,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Funkčné nástenné svietidlo Palmo Toto nástenné svietidlo ponúka štýlové osvetlenie kúpeľne a je vyrobené z moderných materiálov: sklo a kov tu...

Funkčné nástenné svietidlo Palmo Toto nástenné svietidlo ponúka štýlové osvetlenie kúpeľne a je vyrobené z moderných materiálov: sklo a kov tu spolu tvoria nanajvýš vydarenú jednotku. Jeho dizajn a pôsobivý valcový tvar sa najlepšie ukážu pri montáži pozdĺž zrkadla. Séria obsahuje varianty s 1 alebo 2 zdrojmi svetla z chrómu alebo niklu. Super tovar Nástenné svietidlo Palmo, 2-plameňové máte možnosť nakúpiť taktiež tu u nás v populárnej rubrike nástenné svietidlá. Teraz si môžete zaobstarať kvalitné produkty z tejto sekcie vo výhodnej akcii. Vedúci dodávateľ EGLO ponúka svojim zákazníkom prémiový tovar Veď to vidíte sami!

Tento vynikajúci produkt Nástenné svietidlo Palmo, 2-plameňové nikel od skvelej a známej značky EGLO môžete si kúpiť tu a teraz práve v zľave! Na zohnanie práve v akcii za 74,90 EUR.