Nástenné svietidlo Rider v betónovom vzhľade

Rider - betónovo-šedé nástenné svietidlo v retro dizajne Elegantné nástenné svietidlo Rider, ktoré sa dá otočiť na okrúhlej nástennej konzole,... viac informácií »
Nástenné svietidlo Rider v betónovom
Značka: Brilliant
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Rider - betónovo-šedé nástenné svietidlo v retro dizajne Elegantné nástenné svietidlo Rider, ktoré sa dá otočiť na okrúhlej nástennej konzole,...

Rider – betónovo-šedé nástenné svietidlo v retro dizajne Elegantné nástenné svietidlo Rider, ktoré sa dá otočiť na okrúhlej nástennej konzole, bolo navrhnuté ako bodové svetlo. Kruhová hlava žiarovky sa dá otočiť tiež v jej konzole. Kovové časti nástenného svietidla boli navrhnuté v betónovom vzhľade, zatiaľ čo okraj okolo reflektora bol pochrómovaný. Často hľadaný produkt Nástenné svietidlo Rider v betónovom vzhľade môžete nájsť ľahko tu a teraz na našom webe v známej sekcii nástenné svietidlá. Teraz kúpite skvelé produkty z tejto populárnej sekcie za extra cenu!

Kvalitný a obľúbený tovar Nástenné svietidlo Rider v betónovom vzhľade od obľúbenej značky Brilliant máte možnosť nájsť práve dnes za super cenu. Akčná cena už od 29,90 EUR.