Nástenné svietidlo Sandra v bielej

Moderné nástenné svietidlo Sandra s bielym textilným tienidlom Farby chróm a biela vo všeobecnosti predstavujú moderný dizajn, na ktorý nadväzuje aj... viac informácií »
Nástenné svietidlo Sandra v
Značka: Brilliant
27,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné nástenné svietidlo Sandra s bielym textilným tienidlom Farby chróm a biela vo všeobecnosti predstavujú moderný dizajn, na ktorý nadväzuje aj...

Moderné nástenné svietidlo Sandra s bielym textilným tienidlom Farby chróm a biela vo všeobecnosti predstavujú moderný dizajn, na ktorý nadväzuje aj nástenné svietidlo Sandra. Jeho dizajn je jasne štruktúrovaný, takže sa ideálne hodí do rovnako lineárnych obytných priestorov. Vďaka matnému povrchu poskytuje okrúhle textilné tienidlo ďalšie útulné osvetlenie vedľa postele, pohovky alebo na chodbe. Kvalitný a žiadaný tovar Nástenné svietidlo Sandra v bielej nájdete práve tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike nástenné svietidlá. Nájdite si kvalitné produkty v spomínanej rubrike za výborné peniaze!

Výnimočný a žiadaný tovar Nástenné svietidlo Sandra v bielej od výrobcu s dobrým menom Brilliant je k dispozícii práve za dobrú cenu! Akčná cena 27,90 EUR.