Nástenné svietidlo Santino z bielej sadry

V zľave produkt Nástenné svietidlo Santino z nájdete taktiež tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii nástenné svietidlá. Vyhľadajte si... viac informácií »
Nástenné svietidlo Santino z bielej
Značka: Lindby
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
V zľave produkt Nástenné svietidlo Santino z nájdete taktiež tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii nástenné svietidlá. Vyhľadajte si...

V zľave produkt Nástenné svietidlo Santino z nájdete taktiež tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii nástenné svietidlá. Vyhľadajte si skvelé produkty z našej sekcie za super ceny. Hranaté nástenné LED svietidlo Santino so stmievateľnou žiarovkou Vďaka svojmu hranatému tvaru je Santino jedným z najuniverzálnejších zdrojov svetla, ktorý možno použiť nezávisle od tvaru a štýlu. Svetlo vystupuje nahor a vytvára teplé nepriame osvetlenie, ktoré už nemôže byť viac útulnejšie. Dodávaná LED žiarovka je energeticky úsporná a stmievateľná, a preto je veľmi atraktívna pre osvetlenie obývacej izby. Podľa želania môžete biely sadrový povrch natrieť alebo pomaľovať individuálnym motívom.

Výnimočný tovar Nástenné svietidlo Santino z bielej sadry od top značky Lindby jednoducho nájdete tady za akčnú cenu! Na zohnanie práve v akcii za 69,90 EUR.