Nástenné svietidlo Seed čierne

Čierny nástenný reflektor Osivo vyrobené z kovu a dreva Nástenné bodové svetlo Seed je efektívnym osvetľovacím prvkom a štýlovým dizajnovým... viac informácií »
Nástenné svietidlo Seed čierne
Značka: Brilliant
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Čierny nástenný reflektor Osivo vyrobené z kovu a dreva Nástenné bodové svetlo Seed je efektívnym osvetľovacím prvkom a štýlovým dizajnovým...

Čierny nástenný reflektor Osivo vyrobené z kovu a dreva Nástenné bodové svetlo Seed je efektívnym osvetľovacím prvkom a štýlovým dizajnovým objektom súčasne. Dizajn zo svetlého dreva a čiernej ocele dodáva nástennej lampe rustikálny vzhľad. Lievikovité tienidlo na lampu môže byť priradený podľa potreby pomocou kĺbov. Svetlo je emitované cielene a je ideálne vhodné na umiestnenie určitých predmetov do správneho svetla. Vďaka tmavému prevedeniu nevyzerá lampa príliš nápadne, ale ľahko zapadá do zvyšku štýlu zariaďovania. Týmto spôsobom dotvára koncepciu osvetlenia a zaisťuje správne osvetlenie.

Zľavnený tovar Nástenné svietidlo Seed čierne od poprednej značky Brilliant môžete získať práve teraz na našej webovej stránke za outletovú cenu! Na našich stránkach za 39,90 EUR.