Nástenné svietidlo Sunset starožitná zlatá

Tento akčný kus Nástenné svietidlo Sunset starožitná možno nakúpiť ešte tu na našich stránkach zaradený v sekcii nástenné svietidlá.... viac informácií »
Nástenné svietidlo Sunset starožitná
Značka: Brilliant
27,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento akčný kus Nástenné svietidlo Sunset starožitná možno nakúpiť ešte tu na našich stránkach zaradený v sekcii nástenné svietidlá....

Tento akčný kus Nástenné svietidlo Sunset starožitná možno nakúpiť ešte tu na našich stránkach zaradený v sekcii nástenné svietidlá. Zaobstarajte si ďalšie produkty z tejto populárnej sekcie za najnižšiu cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž nájdete viac skvelého tovaru od značky Brilliant. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Nástenné svietidlo Západ slnka – okrúhle a zlaté Nástenné svietidlo Sunset vyrobené z kovu kombinuje nadčasový guľatý tvar s ušľachtilou zlatou povrchovou úpravou. Svetlo sa odráža od zadnej časti konvexného krytu v tvare disku a vytvára na stene lúčový vzor. Tak sa vytvorí vzhľad, ktorý pripomína slnko. Západ slnka je ideálnym pútačom pozornosti pre zvýraznenie a dodatočné osvetlenie súkromných vnútorných priestorov.

Obľúbený produkt Nástenné svietidlo Sunset starožitná zlatá od populárnej značky Brilliant môžete si kúpiť tu teraz práve za priaznivú cenu. Momentálne v akcii za 27,90 EUR.