Nástenné svietidlo Viktor v priemyselnom dizajne

Nástenné svietidlo Viktor – štýlový doplnok industriálneho dizajnu Zariadenie obytných priestorov v industriálnom štýle možno účinne zdôrazniť... viac informácií »
Nástenné svietidlo Viktor v
Značka: Globo
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo Viktor – štýlový doplnok industriálneho dizajnu Zariadenie obytných priestorov v industriálnom štýle možno účinne zdôrazniť...

Nástenné svietidlo Viktor – štýlový doplnok industriálneho dizajnu Zariadenie obytných priestorov v industriálnom štýle možno účinne zdôrazniť použitím adekvátnych doplnkových zdrojov svetla. Mimoriadne vhodné je na tento účel kovové nástenné svietidlo Viktor. Dizajn tohto nástenného svietidla zhotoveného z kovu v čiernej farbe a farbe antickej mosadze pripomína obdobie ranej industrializácie. Ako žiarovky možno použiť žiarovky E27 s výkonom max. 60 W. Zvlášť pekne pôsobia retrofitné žiarovky, ktoré možno objednať v časti s príslušenstvom.

Tento akčný a v zľave produkt Nástenné svietidlo Viktor v priemyselnom dizajne od spoločnosti s výborným menom Globo pohodlne zoženiete momentálne na webe za skvelú cenu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 54,90 EUR.