Nástenné svietidlo Wood Basic, jedno-plameňové

Kvalitný a žiadaný produkt možno nakúpiť tiež na našich stránkach zaradený v kategórii nástenné svietidlá. Pripravili sme výnimočné výrobky... viac informácií »
Nástenné svietidlo Wood Basic
Značka: Briloner
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný a žiadaný produkt možno nakúpiť tiež na našich stránkach zaradený v kategórii nástenné svietidlá. Pripravili sme výnimočné výrobky...

Kvalitný a žiadaný produkt možno nakúpiť tiež na našich stránkach zaradený v kategórii nástenné svietidlá. Pripravili sme výnimočné výrobky z našej kategórie za super ceny. Dodávateľ Briloner má v ponuke skvelé produkty Presvedčte sa. Náš sortiment je ale široký, u nás v ponuke nájdete ďalšie skvelé kúsky od výrobcu Briloner. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Jednoplameňové nástenné svietidlo Wood Basic vyrobené z dreva a kovu Štvorcový nástenný prvok z dreva a k nemu pripevnený kovový držiak, ktorý drží objímku E27 na malom držiaku – to sú komponenty tohto jednoplameňového nástenného svetla, v ktorom je zameraný zdroj svetla, ktorý sa má použiť. V závislosti od tvaru, farby a farby farba svetla zvoleného zdroja svetla je možné meniť optický a tiež svetelný efekt nástennej lampy. Svetelný zdroj nie je súčasťou dodávky.

Tento lacný produkt Nástenné svietidlo Wood Basic, jedno-plameňové od známej značky Briloner zaobstaráte práve teraz v našej ponuke výhodne! Aktuálne v akcii za 29,90 EUR.