Nástenné svietidlo z brúseného skla

Nástenné svietidlo Hill presvedčí extra bielou sklenenou doskou Toto nástenné svietidlo zo série Hill má diskrétny kovový rám, ktorý sotva... viac informácií »
Nástenné svietidlo z brúseného
Značka: Fabas Luce
44,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo Hill presvedčí extra bielou sklenenou doskou Toto nástenné svietidlo zo série Hill má diskrétny kovový rám, ktorý sotva...

Nástenné svietidlo Hill presvedčí extra bielou sklenenou doskou Toto nástenné svietidlo zo série Hill má diskrétny kovový rám, ktorý sotva umožňuje, aby sa krásne brúsené sklenené telo dostalo do popredia. Sklo má extra biely povlak a poháre sú dvakrát brúsené. Výber a spracovanie materiálov uprednostňuje obzvlášť príjemné osvetlenie, karoséria, ktorá je hore otvorená, vyžaruje svetlo nepriamo. Nadčasový dizajn je možné ľahko kombinovať so širokou škálou štýlov zariaďovania. Veľmi žiadaný produkt možno kúpiť práve teraz tu na stránkach zaradený v kategórii nástenné svietidlá! Vyhľadajte si obľúbené kusy z tejto známej kategórie za rozumné peniaze. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho viac. Máme v ponuke však ďalšie kvalitné produkty značky Fabas Luce. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Známa značka Fabas Luce vás a vašich blízkych obohatí o skvelé výrobky.

Tento exkluzívny tovar Nástenné svietidlo z brúseného skla od spoľahlivej značky Fabas Luce je k dispozícii práve teraz na našej webovej stránke v bezva akcii! Teraz len za 44,90 EUR.