Nerezová soklová lampa Chorus so zásuvkou, 50 cm

Valcová soklová lampa Chorus z nehrdzavejúcej ocele so zásuvkou Soklová lampa Chorus presvedčí nielen ako zdroj svetla do exteriérov. Uľahčuje aj... viac informácií »
Nerezová soklová lampa Chorus
Značka: Brilliant
27,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Valcová soklová lampa Chorus z nehrdzavejúcej ocele so zásuvkou Soklová lampa Chorus presvedčí nielen ako zdroj svetla do exteriérov. Uľahčuje aj...

Valcová soklová lampa Chorus z nehrdzavejúcej ocele so zásuvkou Soklová lampa Chorus presvedčí nielen ako zdroj svetla do exteriérov. Uľahčuje aj napájanie iných zariadení na dvore a v záhrade. Teleso z nehrdzavejúcej ocele dáva lampe Chorus moderný vzhľad a schopnosť odolávať vplyvom počasia. V hornej časti je vložený matný plastový difúzor, ktorý rovnomerne rozptyľuje svetlo používanej žiarovky E27 (pozri príslušenstvo). Podstavec je zaskrutkovaný do podkladu (montážny materiál je súčasťou balenia). Zásuvka 230 V v dolnej časti lampy je chránená plastovým krytom. Veľmi obľúbený tovar Nerezová soklová lampa Chorus so zásuvkou, 50 ide nakúpiť bezprostredne tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike vonkajšie stojanové svietidlá. Teraz si môžete kúpiť akčné produkty v spomínanej kategórii vo výhodnej akcii! Vehlasná značka Brilliant dlhodobo ponúka vysoko kvalitné výrobky Tým ale naša ponuka nekončí, máme toho pre vás viac! Mrknite tiež na ďalšie vybrané produkty od značky Brilliant. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný produkt Nerezová soklová lampa Chorus so zásuvkou, 50 cm od dodávateľa kvalitných produktov Brilliant pohodlne zaobstaráte v našej ponuke skutočne lacno. Práve teraz v akcii za 27,90 EUR.