Ako vybrať topánky

Ako si správne vybrať topánky na internete?

Keď nakupujete topánky cez internet, je dobré poznať svoju veľkosť. Rôzny výrobcovia bohužiaľ udávajú veľkosti podľa seba, takže sa na tieto údaje nemôžeme plne spoľahnúť. Preto sme pre Vás pripravili veľkostnú tabuľku, podľa ktorej zaručene poznáte správnu veľkosť topánok určenú pre Vás. Odkaz na túto tabuľku nájdete vždy pri detaile Vami vybranej topánky. Pri výbere topánok venujte tabuľke veľkostí veľkú pozornosť.


Ako si správne zmerať nohu?

Jednoducho, pripravte si pravítko alebo meter. Postavte sa chrbtom ku stene, tak aby sa päty dotýkali steny. Označte si miesto, kde Vaše chodidlo končí (palec, alebo Váš najdlhší prst). Následne jednoducho zmerajte dĺžku od steny ku značke. Týmto zistíte dĺžku stielky v centimetroch. Potom si pri výbere topánok porovnajte či dĺžka stielky odpovedá číslu topánok. Pokiaľ sa cítite lepšie, keď máte v topánke ešte o trochu viac miesta, tak doporučujeme zvážiť výber o číslo väčšiu veľkosť, než doporučuje tabuľka.


Objednané topánky Vám nesedia?

Nezúfajte, od toho je tu naša služba 48h, vďaka ktorej si môžete topánky jednoducho a bezplatne vymeniť za iné. Podrobnejší popis tejto služby nájdete na karte „Všetko o nákupe" -> „Služba 48h"

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info