Okrúhle stropné LED svietidlo Augustin 20 cm

Jednoduché stropné svietidlo LED Augustin v okrúhlom tvare, optimálne vhodné do vlhkých miestností Priemer tohto stropného svietidla LED je pomerne... viac informácií »
Okrúhle stropné LED svietidlo
Značka: Arcchio
44,90 EUR54,90 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Jednoduché stropné svietidlo LED Augustin v okrúhlom tvare, optimálne vhodné do vlhkých miestností Priemer tohto stropného svietidla LED je pomerne...

Jednoduché stropné svietidlo LED Augustin v okrúhlom tvare, optimálne vhodné do vlhkých miestností Priemer tohto stropného svietidla LED je pomerne kompaktný, takže sa dá dobre použiť v mnohých miestnostiach. Rám je lakovaný bielou farbou, tienidlo je tiež hladké biele, takže je možné rovnomerné rozloženie svetla. Za tienidlom sa skrývajú jasné, univerzálne biele LED diódy, ktoré sú veľmi energeticky úsporné, a tak rýchlo presvedčia moderne zmýšľajúcich spotrebiteľov. Optimálne pre kúpeľne a iné vlhké miestnosti. Tento kvalitný a lacný produkt obstaráte pohodlne tu na stránkach umiestnený v rubrike stropné svietidlá. Teraz nájdete úplne nové produkty zo spomínanej rubriky na pár kliknutí. Náš sortiment je široký, samozrejme, máme v ponuke ďalšie skvelé kúsky od značky Arcchio. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi Arcchio pre vás vyrába prémiové výrobky. Nové kúsky každý deň.

Vynikajúci kus Okrúhle stropné LED svietidlo Augustin 20 cm od známej kvalitnej značky Arcchio jednoducho nájdete bezpečne online až neuveriteľne lacno. Výhodne za super cenu 44,90 EUR.