Okrúhly tvar lucerny – závesná lampa Rieka 25 cm

Štýlové závesné svietidlo Rieka v tvare okrúhleho lampáša s priemerom 25 cm Závesné svietidlo Rieka s bronzovou kovovou konštrukciou a čírym sklom... viac informácií »
Okrúhly tvar lucerny – závesná
Značka: Orion
319,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Štýlové závesné svietidlo Rieka v tvare okrúhleho lampáša s priemerom 25 cm Závesné svietidlo Rieka s bronzovou kovovou konštrukciou a čírym sklom...

Štýlové závesné svietidlo Rieka v tvare okrúhleho lampáša s priemerom 25 cm Závesné svietidlo Rieka s bronzovou kovovou konštrukciou a čírym sklom vyzerá veľmi vznešene. Tri 40 W sviečkové žiarovky poskytujú atmosférické svetlo. Pri inštalácii je možné zvoliť reťazové zavesenie svietidla. Svietidlo má celkovú dĺžku 120 cm. Veľmi obľúbený kus Okrúhly tvar lucerny – závesná lampa môžete kúpiť okrem iného tu na stránkach v sekcii závesné svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať ešte ostatné produkty z tejto populárnej rubriky za výhodné peniaze. Populárna značka v očiach zákazníkov Orion pre vás pripravuje vynikajúci sortiment Nebojte, máme toho viac, samozrejme, máme v ponuke ďalšie preverené produkty od výrobcu Orion. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi jedinečný kus Okrúhly tvar lucerny – závesná lampa Rieka 25 cm od obľúbenej značky Orion ľahko môžete získať zrovna v akcii. Produkt je v súčasnosti v predaji za 319,90 EUR.