OSRAM LED žiarovka Classic Filament 11W číra 2700K

LED lampa Superstar Classic A Filament s čírym sklom Táto žiarovka LED s čírym sklom svieti veľmi jasne. Z hľadiska jasu a farby svetla sa dá... viac informácií »
OSRAM LED žiarovka Classic Filament 11W číra
Značka: OSRAM
11,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED lampa Superstar Classic A Filament s čírym sklom Táto žiarovka LED s čírym sklom svieti veľmi jasne. Z hľadiska jasu a farby svetla sa dá...

LED lampa Superstar Classic A Filament s čírym sklom Táto žiarovka LED s čírym sklom svieti veľmi jasne. Z hľadiska jasu a farby svetla sa dá porovnať so 100 W žiarovkou. Technické údaje / vlastnosti: – Porovnávacia hodnota žiarovky 100W – stmievateľné pomocou mnohých komerčne dostupných stmievačov – Dodáva sa v skladacom boxe Energialuokka: A++
Veľmi obľúbený produkt OSRAM LED žiarovka Classic Filament 11W máte možnosť nájsť jednoducho u nás zaradený v rubrike led žiarovky! Vyberte si obľúbené produkty z tejto známej kategórie za výpredajovú cenu!

Tento skvelý produkt OSRAM LED žiarovka Classic Filament 11W číra 2700K od dodávateľa kvalitných produktov OSRAM môžete zaobstarať aktuálne na našej webovej stránke v zľave! V súčasnosti za skvelú cenu 11,90 EUR.