Pätica montáž zem hliníková zliatina hĺbka 40 cm

Kvalitný zapustený podstavec vyrobený z liateho hliníka - Vrátane príruby na upevnenie na základňu s tromi skrutkami Najvyššie štandardy kvality -... viac informácií »
Pätica montáž zem hliníková zliatina hĺbka
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný zapustený podstavec vyrobený z liateho hliníka - Vrátane príruby na upevnenie na základňu s tromi skrutkami Najvyššie štandardy kvality -...

Kvalitný zapustený podstavec vyrobený z liateho hliníka – Vrátane príruby na upevnenie na základňu s tromi skrutkami Najvyššie štandardy kvality – vyrobené v Nemecku Výrobca týchto vonkajších svetiel sa môže ohliadnuť za dlhoročnou tradíciou – vysokokvalitný kovový tovar sa vyrába od roku 1864, do svetelného priemyslu sa spoločnosť dostala v 50. rokoch. Výrobca sa vyznačuje trvale vysokou kvalitou – to platí aj dnes, ako tomu bolo v začiatkoch – a aby bola zaručená, svetlá sa vyrábajú výlučne v Nemecku. Ďalej sa používajú iba vybrané materiály, ktoré odolávajú drsnejším vplyvom prostredia a sľubujú tak dlhotrvajúce potešenie.
Kvalitný a veľmi žiadaný kus máte možnosť dostať bezprostredne tu na webe v obľúbenej rubrike vonkajšie príslušenstvo! Teraz si môžete vybrať akčné produkty z tejto populárnej rubriky za výhodnú cenu. Možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke viac výrobkov od výrobcu Albert Leuchten. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Výnimočný produkt Pätica montáž zem hliníková zliatina hĺbka 40 cm od top výrobcu Albert Leuchten jednoducho získate u nás za skvelú cenu! Teraz v akcii 129,90 EUR.