Paul Neuhaus Q-LENS závesná lampa ZigBee

Q-Lens – ovládateľné závesné LED svietidlo s Q diaľkovým ovládaním a technológiou ZigBee Závesné LED svietidlo Q-Lens štýlovo doplní alebo... viac informácií »
Paul Neuhaus Q-LENS závesná lampa
Značka: Q-Smart-Home
379,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Q-Lens – ovládateľné závesné LED svietidlo s Q diaľkovým ovládaním a technológiou ZigBee Závesné LED svietidlo Q-Lens štýlovo doplní alebo...

Q-Lens – ovládateľné závesné LED svietidlo s Q diaľkovým ovládaním a technológiou ZigBee Závesné LED svietidlo Q-Lens štýlovo doplní alebo podľa potreby osvetlí aj stoly či pulty, pretože okrem mimoriadne atraktívneho dizajnu nadchne aj svojou inovatívnou svetelnou technológiou. Okrem teplého bieleho alebo univerzálneho bieleho svetla môžete na svietidle nastaviť akékoľvek farby farebného spektra. Zároveň je možné stmievanie v akejkoľvek farbe. Takto môžete svetlo dokonale prispôsobiť každej situácii a vytvoriť neopakovateľnú atmosféru, vďaka ktorej v miestnosti zavládne pohoda. Svetlo sa nastavuje buď Q diaľkovým ovládačom, ktorý je súčasťou balenia, alebo aj aplikáciou na smartfóne alebo tablete, pretože vďaka technológii ZigBee sa dá svietidlo integrovať do systému Smart Home. Keď svetlo prechádza oboma sklenenými šošovkami, ktoré sa nachádzajú v hornej i dolnej časti tienidla, jemne sa láme a efektne osvetľuje okolie. Technické údaje/kompatibilita: – stmievateľné – prepínanie RGB farieb – nastaviteľná teplota svetla od teplej bielej po univerzálnu bielu – pamäťová funkcia – s Q diaľkovým ovládačom (ktorý je súčasťou balenia) ovládate súčasne až 20 Q® svietidiel alebo môžete vytvoriť maximálne 3 skupiny Q® zdrojov svetla – technológia ZigBee – možnosť hlasového ovládania prostredníctvom zariadení Amazon Alexa alebo Echo Plus, v prípade, že svietidlo je integrované do kompatibilného systému Smart Home Upozornenie: Na integrovanie svietidla do systému Smart Home je potrebné prepojovacie zariadenie Bridge, ktoré však nie je súčasťou balenia.
Vynikajúci produkt Paul Neuhaus Q-LENS závesná lampa je na získanie ešte tu na stránkach umiestnený v kategórii smarthome lustre. Zaobstarajte si iné produkty z tejto kateógrie v bezva akcii!

Výnimočný a žiadaný produkt Paul Neuhaus Q-LENS závesná lampa ZigBee od spoľahlivej značky Q-Smart-Home jednoducho môžete získať tu teraz práve extra výhodne! Produkt momentálne predávame za 379,90 EUR.