Paulien – nástenné LED svietidlo IP44 so zásuvkou

Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Paulien – šikovné a praktické vďaka integrovanej zásuvke a vypínaču Nástenné kúpeľňové LED svietidlo... viac informácií »
Paulien – nástenné LED
Značka: Trio Lighting
289,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Paulien – šikovné a praktické vďaka integrovanej zásuvke a vypínaču Nástenné kúpeľňové LED svietidlo...

Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Paulien – šikovné a praktické vďaka integrovanej zásuvke a vypínaču Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Paulien je kombináciou trendového dizajnu a užitočných funkcií. Disponuje totiž integrovanou zásuvkou, ktorá v mnohých kúpeľniach vedľa zrkadla chýba. V kúpeľni je často príliš málo zásuviek na fén, žehličku na vlasy, elektrickú zubnú kefku, holiaci strojček a spol. Dobrý zdroj svetla je okrem toho potrebný pri nanášaní mejkapu alebo tvarovaní účesu. Paulien ponúka obe funkcie. Vďaka vypínaču sa dá energeticky úsporné svietidlo so svetelným tokom 630 lúmenov v prípade potreby rýchlo zapnúť a vypnúť. Toto nástenné svietidlo sa okrem toho dokonale hodí aj ako prídavný svetelný zdroj do kuchyne, napríklad nad pracovnú dosku. Nezvyčajne atraktívne nástenné svietidlo, poskytujúce viac ako len svetlo.
Veľa podarený tovar Paulien – nástenné LED svietidlo IP44 je na získanie jednoducho na stránkach v rubrike nástenné svietidlá. Teraz získate zľavnené produkty z tejto obľúbenej kategórie za super ceny. Naša ponuka je široká, samozrejme, máme v ponuke viac kvalitného tovaru od výrobcu Trio Lighting. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Tento výnimočný výrobca Trio Lighting má k dispozícii vynikajúce produkty. Pozrite so sami!

Tento najpredávanejší produkt Paulien – nástenné LED svietidlo IP44 so zásuvkou od nášho známeho výrobcu Trio Lighting môžete získať na našich stránkach teraz za najnižšiu cenu! V súčasnosti za cenu 289,90 EUR.