Paulmann Cole bodové LED, čierno-biele

Zapustené LED zapustené stropné svietidlo Cole v čierno-bielom prevedení Zvláštnosťou zapusteného svietidla Cole je, že jeho svetelný zdroj LED je... viac informácií »
Paulmann Cole bodové LED
Značka: Paulmann
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Zapustené LED zapustené stropné svietidlo Cole v čierno-bielom prevedení Zvláštnosťou zapusteného svietidla Cole je, že jeho svetelný zdroj LED je...

Zapustené LED zapustené stropné svietidlo Cole v čierno-bielom prevedení Zvláštnosťou zapusteného svietidla Cole je, že jeho svetelný zdroj LED je zasadený hlboko do stropu. Svetlo najskôr dopadne na čierny matný povrch, až potom sa distribuuje jemne a bez oslnenia. Výsledkom je uhol lúča 110 °. Bodové svetlo je možné pomocou bežného nástenného vypínača stlmiť v troch stupňoch. Okrem toho je vybavený triedou ochrany IP44, a preto je vhodný aj na použitie v kúpeľni.
Vysoko kvalitný produkt obstaráte okrem iného tu na našich stránkach v kategórii zapustené svietidlá! Teraz kúpite skvelé produkty z tejto populárnej sekcie za skvelú cenu. Populárna značka medzi zákazníkmi Paulmann pre svojich zákazníkov dodáva vynikajúce produkty. Však to vidíte sami!

Obľúbený a kvalitný výrobok Paulmann Cole bodové LED, čierno-biele od známej spoločnosti Paulmann jednoducho nájdete práve teraz na našej webovej stránke za skvelú cenu. Teraz v akcii 29,90 EUR.