Paulmann Duo Profil difuzér pre LED pásik, 2 m

Plastový difúzor so saténovou povrchovou úpravou na montáž na systémy pásov LED Tento 2 m dlhý difúzor vyrobený z lešteného plastu slúži ako... viac informácií »
Paulmann Duo Profil difuzér pre
Značka: Paulmann
19,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Plastový difúzor so saténovou povrchovou úpravou na montáž na systémy pásov LED Tento 2 m dlhý difúzor vyrobený z lešteného plastu slúži ako...

Plastový difúzor so saténovou povrchovou úpravou na montáž na systémy pásov LED Tento 2 m dlhý difúzor vyrobený z lešteného plastu slúži ako kryt pre LED pásy systému Duo Profil. Dĺžka sa dá jednotlivo skrátiť a je možné ju prispôsobiť každému obytnému priestoru.
Tento neodolateľný kus Paulmann Duo Profil difuzér pre máte možnosť dostať pohodlne tu na našich stránkach zaradený v rubrike kompletná sada led pásikov! Teraz nájdete skvelé produkty vo spomínanej sekcii za výborné peniaze. Obľúbená značka zákazníkov Paulmann poskytuje špičkové výrobky. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe.

Lacný kus Paulmann Duo Profil difuzér pre LED pásik, 2 m od známeho dodávateľa Paulmann je k dispozícii tu a teraz práve v zľave! Stojí práve teraz u nás 19,90 EUR.