Paulmann Haldar stojaca lampa 2-pl., biela/medená

Haldar - dvojplamenová stojaca lampa s dekoratívnym dizajnom stojaca lampa Haldar sa prezentuje v modernej podobe a príťažlivej farebnej schéme, vďaka... viac informácií »
Paulmann Haldar stojaca lampa
Značka: Paulmann
179,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Haldar - dvojplamenová stojaca lampa s dekoratívnym dizajnom stojaca lampa Haldar sa prezentuje v modernej podobe a príťažlivej farebnej schéme, vďaka...

Haldar – dvojplamenová stojaca lampa s dekoratívnym dizajnom stojaca lampa Haldar sa prezentuje v modernej podobe a príťažlivej farebnej schéme, vďaka ktorej je viac plnohodnotným zariaďovacím prvkom ako iba funkčným zdrojom svetla. Samotný tvar je udržiavaný veľmi rovný a jednoduchý, jedine kombináciou dvoch farieb – medenej a bielej – sa oživí a získa osobitný dekoratívny vzhľad. Dva tiene, ktoré sú na rôznych tyčiach v rôznych výškach, je možné jednotlivo otáčať, aby bolo možné svetlo optimálne nasmerovať a prispôsobiť okolnostiam. Tu je obzvlášť praktické, že oba svetelné zdroje je možné prepínať oddelene od seba pomocou dvojitého spínača nainštalovaného na ramene.
Exkluzívny produkt Paulmann Haldar stojaca lampa môžete nájsť okrem iného tu a teraz na našich stránkach v populárnej kateogrii stojacie lampy! Nájdite si ešte ostatné výrobky vo spomínanej sekcii za akčnú cenu! Táto značka Paulmann dlhodobo vyrába vynikajúce výrobky Pozrite so sami.

Obľúbený produkt Paulmann Haldar stojaca lampa 2-pl., biela/medená od známej kvalitnej značky Paulmann je možné zakúpiť teraz lacno! Produkt nakúpite teraz u nás za 179,90 EUR.