Paulmann lanový základný systém 36V 15 m bez lámp

Sada káblového systému Basic bez svetiel Táto sada káblového systému Basic, ktorá sa skladá z 15 m kábla, upevňovacieho materiálu, napínačov... viac informácií »
Paulmann lanový základný systém 36V 15 m
Značka: Paulmann
109,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sada káblového systému Basic bez svetiel Táto sada káblového systému Basic, ktorá sa skladá z 15 m kábla, upevňovacieho materiálu, napínačov...

Sada káblového systému Basic bez svetiel Táto sada káblového systému Basic, ktorá sa skladá z 15 m kábla, upevňovacieho materiálu, napínačov káblov a transformátora, je vhodná na rozšírenie existujúceho káblového systému alebo na vybavenie ľubovoľnými svetlami. Základná sada je vhodná iba pre prevádzku s jednotlivými svetlami, ktoré sú prevádzkované s napätím 12V / DC.
Úplne unikátny produkt ide zohnať jednoducho tu a teraz na našich stránkach zaradený v kategórii lankové svetelné systémy! Teraz kúpite skvelé výrobky z tejto obľúbenej rubriky v zľave. Populárna značka Paulmann predstavuje skvelý tovar.

Nový výrobok Paulmann lanový základný systém 36V 15 m bez lámp od top výrobcu Paulmann je možné zakúpiť práve teraz u nás za skvelú cenu. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 109,90 EUR.