Philips Hue Ensis závesná lampa, WACA, čierna

Čierne závesné svetlo Philips Hue LED Ensis s bielou a farebnou atmosférou Toto moderné a elegantne navrhnuté závesné svetlo Ensis zdobí každý... viac informácií »
Philips Hue Ensis závesná lampa
Značka: Philips Hue
439,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Čierne závesné svetlo Philips Hue LED Ensis s bielou a farebnou atmosférou Toto moderné a elegantne navrhnuté závesné svetlo Ensis zdobí každý...

Čierne závesné svetlo Philips Hue LED Ensis s bielou a farebnou atmosférou Toto moderné a elegantne navrhnuté závesné svetlo Ensis zdobí každý jedálenský stôl a je vybavené dvoma integrovanými LED pásikmi, ktoré osvetľujú stôl a oblasť stropu. Vzniká tak priame a nepriame osvetlenie, ktoré je možné tiež tlmiť. Okrem atmosférického osvetlenia, ktoré vytvára 16 miliónov voliteľných farieb, existuje aj možnosť vytvorenia funkčného osvetlenia, ktoré je možné flexibilne zvoliť vďaka regulácii bieleho svetla v spektre od teplej bielej (2 000 K) po denné svetlo (6 500 K). Okrem toho je možné svetlo synchronizovať s hudbou a nastaviť množstvo ďalších funkcií, pokiaľ je svetlo integrované cez Bluetooth alebo Hue Bridge a potom je možné ho ovládať prostredníctvom bezplatnej aplikácie. Špeciálne vlastnosti / kompatibilita – stmievateľné (pomocou aplikácie alebo stmievača) – Kompatibilné s existujúcim systémom Philips Hue – ovládateľné príslušnou aplikáciou Hue (ZigBee) a Hue Bluetooth – Je možné vytvárať scény, skupiny a plány – Ovládanie bieleho svetla a ovládanie farieb (16 miliónov farieb) – Hlasové ovládanie je možné pomocou Amazon Alexa, Apple HomeKit (Siri) a Google Assistant – Kompatibilné so systémami založenými na ZigBee, ako sú Innogy, Bosch, Magenta (Telekom) a Busch-Jäger Poznámka: Pre inteligentné riadenie osvetlenia je potrebný mostík, ako napríklad Philips Hue Bridge (pozri príslušenstvo). – možnosť inteligentného ovládania osvetlenia a: integrácia ZigBee cez most a smerovač, ako napríklad most Philips Hue (pozri príslušenstvo); To umožňuje ovládanie na mieste alebo mimo domova pomocou aplikácie Hue a možnosť hlasového ovládania cez Amazon Alexa, Apple HomeKit (Siri) a Google Assistant . – Možnosť inteligentného ovládania osvetlenia b: Priame ovládanie na mieste pomocou Bluetooth pomocou bezplatnej aplikácie Hue Bluetooth. Ak v ovládaní Bluetooth používate viac ako desať žiaroviek, odporúča sa použiť mostík.

Tento výnimočný kus Philips Hue Ensis závesná lampa, WACA, čierna od dodávateľa kvalitných produktov Philips Hue môžete pohodlne kúpiť aktuálne za výpredajovú cenu! Lacno za 439,90 EUR.