Philips Hue White Ambiance Amaze závesná biela

Tento výnimočný tovar Philips Hue White Ambiance nájdete jednoducho tu na našom webe umiestnený v rubrike smarthome lustre. Teraz kúpite úplne nové... viac informácií »
Philips Hue White Ambiance
Značka: Philips Hue
249,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento výnimočný tovar Philips Hue White Ambiance nájdete jednoducho tu na našom webe umiestnený v rubrike smarthome lustre. Teraz kúpite úplne nové...

Tento výnimočný tovar Philips Hue White Ambiance nájdete jednoducho tu na našom webe umiestnený v rubrike smarthome lustre. Teraz kúpite úplne nové produkty z tejto obľúbenej kategórie za najnižšiu cenu! Medzi zákazníkmi obľúbená značka Philips Hue predáva vysoko kvalitný sortiment.
Vytvára jedinečné svetelné momenty v obývacej izbe – závesné LED svietidlo Philips Hue Ohromte bielou farbou so spínačom stmievania Aby bolo možné v miestnosti kedykoľvek vytvoriť tú správnu atmosféru, má táto prívesná lampa rôzne možnosti nastavenia svetla, pomocou ktorých možno meniť farbu alebo jas svetla. Závesné svietidlo s názvom Amaze je nielen technicky absolútnou novinkou, ale aj dizajnom, ktorý je obzvlášť pútavý vďaka jednoduchej a snehovo bielej farebnej schéme. LED diódy zabudované do široko otvoreného tienidla zaisťujú rovnomerné osvetlenie a sú uzavreté bielym saténovým difúzorom, takže svetlo je nádherne jemné a vyžaruje sa bez oslnenia. Vzhľadom na to, že žiarovka má nový štandard ZigBee, je možné ju pripojiť k iným žiarovkám Hue a pohodlne ich ovládať prostredníctvom inteligentného domáceho systému pomocou aplikácie Hue. Potrebný most Hue nie je súčasťou dodávky a je potrebné ho dokúpiť zvlášť z príslušenstva. Aby bolo možné ovládať svetlo bez inteligentného domáceho systému, je súčasťou dodávky stmievací spínač, ktorý má štyri vopred nastavené recepty na svetlo, napríklad relaxáciu alebo koncentráciu. Spínač je dodávaný vrátane montážneho materiálu a je možné ho použiť ako diaľkový ovládač alebo ako nástenný vypínač. Treťou možnosťou ovládania je technológia Bluetooth. Pomocou zodpovedajúcej bezplatnej aplikácie Hue Bluetooth je možné svetlo s až desiatimi ďalšími žiarovkami pohodlne ovládať pomocou vlastného smartphonu alebo tabletu bez akýchkoľvek ďalších zariadení. Špeciálne vlastnosti / kompatibilita – ovládateľné stmievačom Hue (súčasť balenia) – stmievateľné (pomocou aplikácie alebo stmievača) – Kompatibilné s existujúcim systémom Philips Hue – ovládateľné príslušnou aplikáciou Hue alebo Hue Bluetooth – Kompatibilné so systémami založenými na ZigBee, ako sú Innogy, Bosch, Magenta (Telekom) a Busch-Jäger – možnosť inteligentného ovládania osvetlenia a: integrácia ZigBee cez most a smerovač, ako napríklad most Philips Hue (pozri príslušenstvo); To umožňuje ovládanie na mieste alebo mimo domova pomocou aplikácie Hue a možnosť hlasového ovládania cez Amazon Alexa, Apple HomeKit (Siri) a Google Assistant . – Možnosť inteligentného ovládania osvetlenia b: Priame ovládanie na mieste pomocou Bluetooth pomocou bezplatnej aplikácie Hue Bluetooth. Ak v ovládaní Bluetooth používate viac ako desať žiaroviek, odporúča sa použiť mostík.

Tento skvelý produkt Philips Hue White Ambiance Amaze závesná biela od známej kvalitnej značky Philips Hue nájdete práve teraz vo výhodnej akcii. Cena od 249,90 EUR.