Podhľadové LED ADD-ON Mini 3000K dotykový stmievač

LED svetlo do skrinky ADD-ON Mini v sade 3 s dotykovým stmieva? S inštalačnou výškou iba 8 mm je svietidlo ADD-ON Mini LED takmer neviditeľné a vďaka... viac informácií »
Podhľadové LED ADD-ON Mini 3000K
Značka: Hera
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED svetlo do skrinky ADD-ON Mini v sade 3 s dotykovým stmieva? S inštalačnou výškou iba 8 mm je svietidlo ADD-ON Mini LED takmer neviditeľné a vďaka...

LED svetlo do skrinky ADD-ON Mini v sade 3 s dotykovým stmieva? S inštalačnou výškou iba 8 mm je svietidlo ADD-ON Mini LED takmer neviditeľné a vďaka jednoduchému hliníkovému krytu splýva s okolím. Zabudované LED diódy vyžarujú teplé biele svetlo, ktoré je možné stlmiť pomocou dotykového stmieva? . Vďaka funkcii pamäte sú nastavenia jasu zachované aj po vypnutí svetla. Dodávka sa koná v praktickej súprave 3 kusov vrátane 2,50 m dlhého prepojovacieho kábla so zástrčkou LED 24 na svetlo, dotykového stmieva? a LED transformátora do 15W. Tento najpredávanejší produkt ide nakúpiť ľahko na stránkach v populárnej kateogrii nábytkové osvetlenie! Vyberte si ešte iné produkty v spomínanej rubrike za super ceny!

Veľa predávaný výrobok Podhľadové LED ADD-ON Mini 3000K dotykový stmievač od obľúbenej značky Hera nájdete na našich stránkach teraz za skvelú cenu. Akčné ceny od 129,90 EUR.