Podhľadové LED svietidlo Tain s Color Switch 3 ks

Tain - LED svetlo do skrinky v sade 3 Nízka výška a nadčasový dizajn - to sú hlavné prvky, ktoré definujú sadu 3 LED podsvietených svetiel Tain.... viac informácií »
Podhľadové LED svietidlo Tain s Color
Značka: Evotec
149,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tain - LED svetlo do skrinky v sade 3 Nízka výška a nadčasový dizajn - to sú hlavné prvky, ktoré definujú sadu 3 LED podsvietených svetiel Tain....

Tain – LED svetlo do skrinky v sade 3 Nízka výška a nadčasový dizajn – to sú hlavné prvky, ktoré definujú sadu 3 LED podsvietených svetiel Tain. Povrch v niklovej farbe sa ideálne prispôsobí širokej škále farieb nábytku, zatiaľ čo biely kryt z plexiskla LED zaisťuje neoslňujúce, ale široko rozptýlené svetlo. V prípade potreby je možné farba svetla nastaviť aj individuálne pomocou spínača umiestneného na jednom z troch svetiel. Tu máte možnosť vykúzliť svetlo na teplej bielej alebo univerzálnej bielej na pracovnej ploche.
Najpredávanejší tovar Podhľadové LED svietidlo Tain s Color môžete získať v pohode tu na webe v populárnej rubrike nábytkové osvetlenie. Pozrite sa na skvelé kúsky zo spomínanej sekcie vo výhodnej akcii! Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac. U nás totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky od značky Evotec. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbený dodávateľ Evotec môže ponúknuť top tovar Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme.

Tento výnimočný produkt Podhľadové LED svietidlo Tain s Color Switch 3 ks od výrobcu so zárukou kvality Evotec jednoducho môžete získať zrovna skutočne lacno. Výhodne za cenu 149,90 EUR.