Podskrinkové svetlo Teya s ovládaním gestami

Úplne unikátny kus Podskrinkové svetlo Teya s ovládaním gestami nájdete bez problémov tu u nás v kategórii nábytkové osvetlenie! Teraz môžete... viac informácií »
Podskrinkové svetlo Teya s
Značka: EGLO
74,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Úplne unikátny kus Podskrinkové svetlo Teya s ovládaním gestami nájdete bez problémov tu u nás v kategórii nábytkové osvetlenie! Teraz môžete...

Úplne unikátny kus Podskrinkové svetlo Teya s ovládaním gestami nájdete bez problémov tu u nás v kategórii nábytkové osvetlenie! Teraz môžete získať podobné produkty z tejto známej rubriky za super cenu. Populárna značka v očiach zákazníkov EGLO predstavuje skvelý tovar. Nové kúsky každý deň. LED svietidlo do skrinky Teya – praktický zdroj svetla pre pracovnú plochu Teya je univerzálne pracovné svetlo pre kuchyňu. Môže byť pripevnený na spodnej strane skriniek (pomocou sponiek a skrutiek) a ovláda sa pomocou gest. Pohybom ruky do vzdialenosti 15 cm pred snímačom sa svetlo zapína alebo vypína. Teya vyzerá absolútne moderne s plochým a dlhým krytom vyrobeným zo strieborného hliníka a krytom z opálového bieleho plastu.

Tento žiadaný produkt Podskrinkové svetlo Teya s ovládaním gestami od dodávateľa so skvelou povesťou EGLO máte možnosť získať tu teraz práve v zľave. Teraz možno objednať len za 74,90 EUR.