Pôsobivá upínacia lampa Clone, biela

Clone upínacia lampa s mnohými možnosťami použitia Moderná upínacia lampa Clone s lesklým tienidlom v špeciálnom peknom dizajne. Skvelá kombinácia... viac informácií »
Pôsobivá upínacia lampa Clone
Značka: Nordlux
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Clone upínacia lampa s mnohými možnosťami použitia Moderná upínacia lampa Clone s lesklým tienidlom v špeciálnom peknom dizajne. Skvelá kombinácia...

Clone upínacia lampa s mnohými možnosťami použitia Moderná upínacia lampa Clone s lesklým tienidlom v špeciálnom peknom dizajne. Skvelá kombinácia flexibility a funkčnosti. Svietidlo je vhodné na pripevnenie ku všetkým druhom nábytku. Takže máte možnosť dosiahnutia optimálneho osvietenia vo všetkých priestoroch. Svietidlo je k dispozícii v rôznych farbách, a preto je vhodné do každého interiéru. Lampa s klipom je vybavená napájacím káblom vrátane zástrčky a spínača. Upínacia plocha 5 cm. Tento veľmi žiadaný výrobok môžete kúpiť pohodlne tu na našich stránkach v populárnej kateogrii stolové lampy. Teraz nájdete akčné produkty z tejto sekcie za extra cenu!

Obľúbený produkt Pôsobivá upínacia lampa Clone, biela od dodávateľa kvalitných produktov Nordlux ľahko môžete zaobstarať na našich stránkach v akcii. Teraz možno objednať len za 29,90 EUR.