Priemyselná závesná lampa Easington

V industriálnom štýle – oceľové závesné svietidlo Easington Tienidlo aj stropná konzola s reťazovým závesným systémom tohto závesného... viac informácií »
Priemyselná závesná lampa Easington
Značka: EGLO
339,90 EUR
Overiť dostupnosť »
V industriálnom štýle – oceľové závesné svietidlo Easington Tienidlo aj stropná konzola s reťazovým závesným systémom tohto závesného...

V industriálnom štýle – oceľové závesné svietidlo Easington Tienidlo aj stropná konzola s reťazovým závesným systémom tohto závesného svietidla sú vyrobené z ocele. Svojím tvarom a sfarbením svietidlo stelesňuje aktuálne trendový industriálny štýl, čo si jeho fanúšikovia jednoducho zamilujú. Svietidlo možno prevádzkovať s akýmkoľvek typom svetelných zdrojov s objímkou typu E27 až do max. 60 W, vďaka čomu je v otázke výberu žiaroviek mimoriadne flexibilné. Zaujímavý produkt Priemyselná závesná lampa Easington môžete nájsť jednoducho tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike závesné svietidlá. Vyhľadajte si akčné produkty z tejto populárnej rubriky za skvelú cenu!

Zľavový produkt Priemyselná závesná lampa Easington od spoločnosti EGLO jednoducho zaobstaráte práve teraz u nás za outletovú cenu. Momentálne k dispozícii za 339,90 EUR.