Qubo – chodníkové LED svietidlo, priamočiary tvar

Chodníkové LED svietidlo Qubo v modernom dizajne Moderný dizajn v priamočiarych tvaroch charakterizuje chodníkové LED svietidlo Qubo, ktoré je možné... viac informácií »
Qubo – chodníkové LED
Značka: Eco-Light
119,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Chodníkové LED svietidlo Qubo v modernom dizajne Moderný dizajn v priamočiarych tvaroch charakterizuje chodníkové LED svietidlo Qubo, ktoré je možné...

Chodníkové LED svietidlo Qubo v modernom dizajne Moderný dizajn v priamočiarych tvaroch charakterizuje chodníkové LED svietidlo Qubo, ktoré je možné namontovať na pozemku na osvetlenie ciest, terás alebo schodov. Štvorcový difuzér vyrobený z bieleho plastu je chránený dvomi kovovými strmeňmi, ktoré dávajú lampe robustný vzhľad. Chodníkové svietidlo je osadené teplými bielymi diódami LED a ochrannou triedou IP54 chránené pred poveternostnými vplyvmi.
Akčný produkt Qubo – chodníkové LED svietidlo, možno zohnať ľahko tu na webe v známej sekcii osvetlenie príjazdovej cesty! Teraz získate iné produkty z tejto známej kategórie vo výhodnej akcii! Medzi zákazníkmi obľúbená značka Eco-Light pre svojich zákazníkov poskytuje vynikajúce produkty. Urobte si radosť!

Vysoko kvalitný kus Qubo – chodníkové LED svietidlo, priamočiary tvar od spoločnosti so skvelým menom Eco-Light máte možnosť nakúpiť na našich stránkach za skvelú cenu! Teraz získate od 119,90 EUR.