Ručne vyrobené v EÚ zapustené podlahové LED Kaspar

LED in-ground luminaire Kaspar - nastaviteľný uhol svetla Svetelná emisia LED v zemi vyrobeného ručne v Európe je pokrytá centrálne delenou plastovou... viac informácií »
Ručne vyrobené v EÚ zapustené podlahové
Značka: Konstsmide
159,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED in-ground luminaire Kaspar - nastaviteľný uhol svetla Svetelná emisia LED v zemi vyrobeného ručne v Európe je pokrytá centrálne delenou plastovou...

LED in-ground luminaire Kaspar – nastaviteľný uhol svetla Svetelná emisia LED v zemi vyrobeného ručne v Európe je pokrytá centrálne delenou plastovou doskou, ktorú je možné otvárať a zatvárať. Týmto spôsobom je možné meniť uhol vyžarovaného svetla podľa potreby. Spoločnosť Kaspar predovšetkým dosahuje vynikajúci svetelný efekt na stene domu, keď sa zospodu na stenu rovnomerne šíri teplé biele LED svetlo. Ale vstavané svietidlo je tiež vhodné na osvetlenie chodníkov a príjazdových ciest. Bez ohľadu na umiestnenie zaisťuje svietidlo s krytím IP65 štýlové osvetlenie vonkajšej plochy.

Veľmi jedinečný produkt Ručne vyrobené v EÚ zapustené podlahové LED Kaspar od značky so skvelou reputáciou Konstsmide ľahko môžete získať tu výhodne! Výhodne za super cenu 159,90 EUR.