Rustikálne navrhnutá závesná lampa Bampton

V zľave produkt máte možnosť kúpiť teraz tu na našom webe v známej rubrike závesné svietidlá! Získajte parádne produkty zo spomínanej sekcie... viac informácií »
Rustikálne navrhnutá závesná lampa
Značka: EGLO
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
V zľave produkt máte možnosť kúpiť teraz tu na našom webe v známej rubrike závesné svietidlá! Získajte parádne produkty zo spomínanej sekcie...

V zľave produkt máte možnosť kúpiť teraz tu na našom webe v známej rubrike závesné svietidlá! Získajte parádne produkty zo spomínanej sekcie za skvelú cenu! Bampton – neobyčajné závesné svietidlo s rustikálnym dizajnom Toto závesné svietidlo je vyrobené z ocele, čím jeho hnedý hrdzavý povrch v kombinácii s rustikálnym dizajnom vytvára jeho neobyčajný, no napriek tomu dekoratívny vzhľad v obytných priestoroch. Tienidlo sa pritom skladá z drôtovej klietky, ktorá umožňuje voľný pohľad na žiarovku umiestnenú vnútri. Svetlo tak môže vyžarovať do všetkých strán, čím vzniká skvelá okolitá atmosféra. V kombinácii so správnymi rustikálnymi žiarovkami možno ešte viac umocniť originálny vzhľad svietidla. (pozri príslušenstvo)

V zľave tovar Rustikálne navrhnutá závesná lampa Bampton od výrobcu s dobrým menom EGLO môžete zaobstarať práve so zľavou! Ceny od 69,90 EUR.