Sada 2 priemyselných závesných lámp čierna – Warrior

Chladnou priemyselnou lampou je závesná lampa Warrior. Napriek jednoduchému dizajnu nie je táto lampa ničím iným než jednoduchým. Kombinácia... viac informácií »
Sada 2 priemyselných závesných lámp čierna
Značka: QAZQA
179 EUR
Overiť dostupnosť »
Chladnou priemyselnou lampou je závesná lampa Warrior. Napriek jednoduchému dizajnu nie je táto lampa ničím iným než jednoduchým. Kombinácia...

Chladnou priemyselnou lampou je závesná lampa Warrior. Napriek jednoduchému dizajnu nie je táto lampa ničím iným než jednoduchým. Kombinácia povrchovej úpravy v čiernom laku a robustnom závesnom systéme zaisťuje, že závesné svetlo Warrior bude pastvou pre oči! Lampa má maximálnu výšku 145 cm (dá sa skrátiť), tienidlo má priemer 45,5 cm a výšku 4,1 cm. Warrior doplníte svetelným zdrojom E27 s maximálnym výkonom 40 wattov. Je tiež stmievateľný externým stmievačom. Tento funkcionár sa nad vašim jedálenským stolom, v hale alebo v kuchyni cíti úplne ako doma ako funkčná lampa. Skvelý doplnok do vášho domova? To je bojovník! Kúpte si ho teraz za nízku cenu v sade 2!

Často vyhľadávaný produkt Sada 2 priemyselných závesných lámp čierna - Warrior od renomovaného dodávateľa QAZQA je k dostaniu na našich stránkach za výpredajovú cenu. Teraz zaobstaráte len za 179 EUR.