Sada 3 otočných zapustených LED svetiel Bert nikel

Matné niklové LED svietidlo Bert, otočné Bert je veľmi praktický vstavaný reflektor v každom ohľade. Vnútorné body možno otáčať, takže teplé... viac informácií »
Sada 3 otočných zapustených
Značka: Briloner
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Matné niklové LED svietidlo Bert, otočné Bert je veľmi praktický vstavaný reflektor v každom ohľade. Vnútorné body možno otáčať, takže teplé...

Matné niklové LED svietidlo Bert, otočné Bert je veľmi praktický vstavaný reflektor v každom ohľade. Vnútorné body možno otáčať, takže teplé biele svetlo možno nasmerovať do jednotlivých smerov. Otočné prvky sú orámované pevným krúžkom v matnom niklovom vzhľade, ktorý dodáva Bertovi moderný vzhľad. Index podania farieb svietidiel je Ra >= 80 a priemer zapustenia 3 cm je výnimočne malý. A ak by tieto výhody nestačili, reflektory sú aj stmievateľné, takže ich jas možno regulovať podľa potreby. – Nie je potrebný transformátor Ak chcete, aby boli vstavané svietidlá útulnejšie, môžete použiť difúzory, ktoré sú k dispozícii ako príslušenstvo (č. tovaru 1510297).
V zľave tento produkt Sada 3 otočných zapustených LED svetiel Bert nikel môžete nájsť jednoducho tu na webe v populárnej sekcii zapustené svietidlá! Vyhľadajte si ďalšie výrobky vo spomínanej sekcii za výhodné peniaze! Prichystali sme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie preverené kúsky od výrobcu Briloner. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Dizajnový tovar Sada 3 otočných zapustených LED svetiel Bert nikel od značky s dobrým menom Briloner ľahko môžete zohnať zde teraz v bezva akcii. Teraz len za 79,90 EUR.