Schellenberg 20031 bezdrôtový časovač

Rádiový časovač pre rádiové produkty Schellenberg , kompatibilný s inteligentnou domácnosťou Časový spínač, ručný vysielač a nástenný... viac informácií »
Schellenberg 20031 bezdrôtový časovač
Značka: Schellenberg
49,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Rádiový časovač pre rádiové produkty Schellenberg , kompatibilný s inteligentnou domácnosťou Časový spínač, ručný vysielač a nástenný...

Rádiový časovač pre rádiové produkty Schellenberg , kompatibilný s inteligentnou domácnosťou Časový spínač, ručný vysielač a nástenný spínač v jednom prístroji: rádiový časový spínač Schellenberg je možné použiť rôznymi spôsobmi. Ovláda súčasne až päť rozhlasových produktov Schellenberg , a to buď manuálne stlačením tlačidla, alebo pomocou predtým naprogramovaného času. Vďaka dodanej konzole rámu je časovač pohodlne pripevnený k stene, ale je možné ho kedykoľvek ľahko zdvihnúť a použiť ako diaľkový ovládač. Rádiový časovač je vhodný pre: pohony Schellenberg, pohony markíz a garážových brán a tiež rádiové zásuvky, vypínače a svetelné moduly. Napríklad v určitý čas večer je možné zatiahnuť rolety a súčasne zapnúť svetlá vo vnútri. Je praktické, že pomocou spínača je možné naprogramovať 2 časy ovládania, napríklad jedenkrát ráno na zdvihnutie rolety a jeden večer na spustenie rolety). Vďaka integrácii rádiového časovača do existujúceho systému Smart Friends (je potrebný centrálny ovládací panel, pozri príslušenstvo) je možné časovač použiť ako ďalší ovládací prvok vo vašom domácom automatizačnom systéme. Vlastnosti / kompatibilita – Môže byť integrovaný do existujúceho systému inteligentnej domácnosti Schellenberg alebo systému inteligentných priateľov – manuálne alebo automatické ovládanie až 5 rádiových produktov Schellenberg súčasne – Prepínanie medzi automatickým časovaním a manuálnym ovládaním je možné kedykoľvek pomocou posuvného ovládača Technické špecifikácie – Batéria: 3 V CR 2450 – Rádiofrekvencia: 686,4 MHz – Dosah rádia: max. 100 m vonku alebo max. 20 m v interiéri – Okolitá teplota: -0 ° C až +50 ° C Veľmi obľúbený tovar možno získať už dnes tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike príslušenstvo k smart osvetleniu! Preskúmajte podobné výrobky z tejto populárnej kategórie za najnižšiu cenu. Náš sortiment je ale široký, máme aj v ponuke viac výrobkov od výrobcu Schellenberg. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento akčný výrobok Schellenberg 20031 bezdrôtový časovač od top výrobcu Schellenberg môžete nájsť aktuálne na webe za extra cenu. Stojí teraz u nás 49,90 EUR.