serien.lighting Central oblúkové LED, perlovo-sivá

Veľa predávaný produkt serien.lighting Central oblúkové LED, máte možnosť dostať bez ťažkostí tu na našom webe v obľúbenej kategórii stojacie... viac informácií »
serien.lighting Central oblúkové LED
2 099,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľa predávaný produkt serien.lighting Central oblúkové LED, máte možnosť dostať bez ťažkostí tu na našom webe v obľúbenej kategórii stojacie...

Veľa predávaný produkt serien.lighting Central oblúkové LED, máte možnosť dostať bez ťažkostí tu na našom webe v obľúbenej kategórii stojacie lampy! Vyberte si zľavnené kúsky z tejto populárnej sekcie za akčnú cenu! Náš sortiment je široký, u nás nájdete viac skvelých kúskov od dodávateľa Serien Lighting. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. LED oblúkové svetlo Central v impozantnej veľkosti – vybavené stmieva? Oblúkové svetlo Central LED kombinuje elegantný dizajn s pôsobivou veľkosťou a vysokou mierou funkčnosti a flexibility. Z hľadiska svojich rozmerov je lampa lákadlom, ale zostáva elegantná a ľahkého tvaru. Vrcholom oblúkovej žiarovky, ktorú navrhol priemyselný dizajnér Formfjord pre výrobcu serien.lighting , sú dve teleskopické ramená vyrobené z brúsenej nehrdzavejúcej ocele. Výšku žiarovky je možné nastaviť od 178 do 210 cm pomocou zvislej teleskopickej trubice a presah je možné nastaviť pomocou jemnejšieho vodorovného teleskopického ramena. Či už ako zdroj svetla nad konferenčným stolíkom alebo ako výrazné svetlo nad jedálenským stolom – oblúková lampa LED sa dá na priame osvetlenie použiť mnohými spôsobmi. Obvodová svetelná medzera v tienidlo na lampu umožňuje, aby svetlo vyžarovalo jemne do strany a slúži ako dizajnový prvok žiarovky. Impozantná oblúková žiarovka LED Central zaujme svojou flexibilitou, každý detail žiarovky je premyslený. Veľká plochá základňa zaručuje, že lampa stojí pevne, veľkorysým gestom sa opiera do miestnosti a ponorí ju do teplého svetla. Je vybavený stmievacím kľúčom v tienidlo na lampu a LED jednotku je možné vymeniť kvôli patentovanej zmene systému.

Obľúbený a kvalitný kus serien.lighting Central oblúkové LED, perlovo-sivá od nášho výrobcu Serien Lighting získate v súčasnosti za mimoriadne nízku cenu! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 2 099,90 EUR.