serien.lighting Club L stojaca LED lampa, hliník

LED stojaca lampa Club s cylindrickým tienidlom - miestnosť a svetlo na čítanie je možné regulovať samostatne Táto stojaca lampa z nadčasovo klasickej... viac informácií »
serien.lighting Club L stojaca LED lampa
LED stojaca lampa Club s cylindrickým tienidlom - miestnosť a svetlo na čítanie je možné regulovať samostatne Táto stojaca lampa z nadčasovo klasickej...

LED stojaca lampa Club s cylindrickým tienidlom – miestnosť a svetlo na čítanie je možné regulovať samostatne Táto stojaca lampa z nadčasovo klasickej tieniacej série Club je zdrojom svetla pre náročné potreby. Bezšvový dizajn tienidlo na lampu z jemného svetlého chintzu nedrží tvar často používaného drôteného rámu, ale tenkých hliníkových profilov, takže nedochádza k nevzhľadným okrajom tieňov. Špeciálnym vrcholom stojaca lampa Club LED je svetlo, ktoré je možné ovládať samostatne pomocou tlačidiel na bočnej strane hliníkových profilov. Svetlo, ktoré svieti smerom hore a dole, je možné samostatne prepínať a stmievať, aby bolo možné v závislosti od situácie upraviť osvetlenie miestnosti a svetlo na čítanie. Klub navrhol Jean-Marc da Costa. V roku 1985 založil spoločnosť serien.lighting spolu s Manfredom Wolfom, ktorý sa zameriava na vývoj a výrobu inteligentných riešení osvetlenia s cielenými svetelnými efektmi a so zníženým moderným dizajnom. Udržateľnosť je tiež serien.lighting : LED diódy je možné na konci ich životnosti vymeniť.
Veľmi obľúbený kus môžete zaobstarať bezprostredne tu u nás v kategórii stojacie lampy! Preskúmajte kvalitné produkty z tejto rubriky za výhodné peniaze. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky od značky Serien Lighting. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento neodolateľný výrobok serien.lighting Club L stojaca LED lampa, hliník od výrobcu so skvelou povesťou Serien Lighting je možné nakúpiť tu za mimoriadne nízku cenu. Stojí teraz u nás 869,90 EUR.