serien.lighting Club M stojaca LED lampa, hliník

Exkluzívny tovar ide zohnať práve na webe zaradený v kategórii stojacie lampy. Vyhľadajte si kvalitné produkty vo spomínanej sekcii za mimoriadne... viac informácií »
serien.lighting Club M stojaca LED lampa
869,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Exkluzívny tovar ide zohnať práve na webe zaradený v kategórii stojacie lampy. Vyhľadajte si kvalitné produkty vo spomínanej sekcii za mimoriadne...

Exkluzívny tovar ide zohnať práve na webe zaradený v kategórii stojacie lampy. Vyhľadajte si kvalitné produkty vo spomínanej sekcii za mimoriadne nízku cenu. Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac! Preskúmajte u nás tiež viac kvalitných produktov od dodávateľa Serien Lighting. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
LED stojaca lampa Club s cylindrickým tienidlom – miestnosť a svetlo na čítanie je možné regulovať samostatne Táto stojaca lampa z nadčasovo klasickej tieniacej série Club je zdrojom svetla pre náročné potreby. Bezšvový dizajn tienidlo na lampu z jemného svetlého chintzu nedrží tvar často používaného drôteného rámu, ale tenkých hliníkových profilov, takže nedochádza k nevzhľadným okrajom tieňov. Špeciálnym vrcholom stojaca lampa Club LED je svetlo, ktoré je možné ovládať samostatne pomocou tlačidiel na bočnej strane hliníkových profilov. Svetlo, ktoré svieti smerom hore a dole, je možné samostatne prepínať a stmievať, aby bolo možné v závislosti od situácie upraviť osvetlenie miestnosti a svetlo na čítanie. Klub navrhol Jean-Marc da Costa. V roku 1985 založil spoločnosť serien.lighting spolu s Manfredom Wolfom, ktorý sa zameriava na vývoj a výrobu inteligentných riešení osvetlenia s cielenými svetelnými efektmi a so zníženým moderným dizajnom. Udržateľnosť je tiež serien.lighting : LED diódy je možné na konci ich životnosti vymeniť.

Veľmi obľúbený tovar serien.lighting Club M stojaca LED lampa, hliník od populárneho výrobcu Serien Lighting zoženiete u nás teraz za úžasnú cenu. Teraz za 869,90 EUR.