serien.lighting Club S stojaca LED lampa, čierna

LED stojaca lampa Club s cylindrickým tienidlom - miestnosť a svetlo na čítanie je možné regulovať samostatne Táto stojaca lampa z nadčasovo klasickej... viac informácií »
serien.lighting Club S stojaca LED lampa
LED stojaca lampa Club s cylindrickým tienidlom - miestnosť a svetlo na čítanie je možné regulovať samostatne Táto stojaca lampa z nadčasovo klasickej...

LED stojaca lampa Club s cylindrickým tienidlom – miestnosť a svetlo na čítanie je možné regulovať samostatne Táto stojaca lampa z nadčasovo klasickej tieniacej série Club je zdrojom svetla pre náročné potreby. Bezšvový dizajn tienidlo na lampu z jemného svetlého chintzu nedrží tvar často používaného drôteného rámu, ale tenkých hliníkových profilov, takže nedochádza k nevzhľadným okrajom tieňov. Špeciálnym vrcholom stojaca lampa Club LED je svetlo, ktoré je možné ovládať samostatne pomocou tlačidiel na bočnej strane hliníkových profilov. Svetlo, ktoré svieti smerom hore a dole, je možné samostatne prepínať a stmievať, aby bolo možné v závislosti od situácie upraviť osvetlenie miestnosti a svetlo na čítanie. Klub navrhol Jean-Marc da Costa. V roku 1985 založil spoločnosť serien.lighting spolu s Manfredom Wolfom, ktorý sa zameriava na vývoj a výrobu inteligentných riešení osvetlenia s cielenými svetelnými efektmi a so zníženým moderným dizajnom. Udržateľnosť je tiež serien.lighting : LED diódy je možné na konci ich životnosti vymeniť.
Tento kvalitný a lacný produkt serien.lighting Club S stojaca LED lampa, čierna obstaráte bez ťažkostí tu na našom webe zaradený v sekcii stojacie lampy! Získajte zľavnené produkty z tejto populárnej kategórie za internetové ceny! Tento výrobca Serien Lighting dlhodobo dodáva špičkový sortiment. Nové kúsky každý deň. Tým ale naša ponuka nekončí, u nás toho nájdete oveľa viac! Máme však aj v ponuke ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa Serien Lighting. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Akčný produkt serien.lighting Club S stojaca LED lampa, čierna od výrobcu so skvelou povesťou Serien Lighting k dostaniu práve dnes vo výpredajové akciu! V súčasnosti za skvelú cenu 869,90 EUR.