Sklenené nástenné svietidlo Maggie

Akčný produkt je k dostaniu bezstarostne tu u nás umiestnený v rubrike nástenné svietidlá. Pripravili sme pre vás zľavnené produkty z tejto sekcie v... viac informácií »
Sklenené nástenné svietidlo Maggie
Značka: Fabas Luce
49,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Akčný produkt je k dostaniu bezstarostne tu u nás umiestnený v rubrike nástenné svietidlá. Pripravili sme pre vás zľavnené produkty z tejto sekcie v...

Akčný produkt je k dostaniu bezstarostne tu u nás umiestnený v rubrike nástenné svietidlá. Pripravili sme pre vás zľavnené produkty z tejto sekcie v akcii. Máme toho viac, máme v ponuke však ďalšie skvelé kúsky značky Fabas Luce. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbená značka Fabas Luce má k dispozícii prémiový sortiment. Ponuka platí do vypredania zásob!
Nástenné svetlo Maggie presvedčí svojou brúsenou sklenenou platňou Nástenné svetlo zo série Maggie disponuje decentným kovovým rámom, ktorý takmer nevidieť. V popredí stoja jedine brúsené sklenené platne s extra bielou povrchovou úpravou. Svetlo, ktoré odtiaľ vychádza, sa nepriamo stará o útulnú atmosféru. Dizajn pôsobí celkovo veľmi elegantne a nadčasovo.

Obľúbený a akčný produkt Sklenené nástenné svietidlo Maggie od dodávateľa s dlhou históriou Fabas Luce pohodlne získate na našich stránkach teraz za rozumné peniaze! Teraz získate od 49,90 EUR.