Snímač chodníkové svetlo Kristof ušľachtilá oceľ

Exteriérové stojanové svietidlo Kristof vyrobené z nehrdzavejúcej ocele so senzorom Svietidlo Kristof kombinuje nehrdzavejúcu oceľ a biely plast,... viac informácií »
Snímač chodníkové svetlo Kristof
Značka: Lindby
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Exteriérové stojanové svietidlo Kristof vyrobené z nehrdzavejúcej ocele so senzorom Svietidlo Kristof kombinuje nehrdzavejúcu oceľ a biely plast,...

Exteriérové stojanové svietidlo Kristof vyrobené z nehrdzavejúcej ocele so senzorom Svietidlo Kristof kombinuje nehrdzavejúcu oceľ a biely plast, výsledkom čoho je harmonicky pôsobiaci zdroj svetla pre exteriéry, ktorý stelesňuje príjemnú jednoduchosť. Iba kúsok pod bielym tienidlom sa nachádza integrovaný senzor, ktorý reaguje na pohyby v uhle 120° a vo vzdialenosti 1 – 8 metrov. Čas svietenia možno individuálne regulovať v rozmedzí od 10 sekúnd po 8 minút. Vďaka tomu je exteriérové stojanové svietidlo so senzorom cenným doplnkom mnohých príjazdových ciest a záhradných cestičiek, ktorý sa stará o zapnutie svetla vždy v ten správny čas. Kvalitný produkt získate v pohode tu u nás v populárnej kateogrii osvetlenie príjazdovej cesty. Teraz môžete kúpiť ešte ostatné produkty z tejto známej sekcie v akcii! U nás vám ponúkneme viac, máme v ponuke tiež viac skvelých výrobkov od dodávateľa Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbený výrobca Lindby pre svojich zákazníkov poskytuje top sortiment.

Tento zľavnený kus Snímač chodníkové svetlo Kristof ušľachtilá oceľ od výrobcu s dobrým menom Lindby pohodlne zoženiete v aktuálnej ponuke za najnižšiu cenu! Momentálne v akcii za 79,90 EUR.