Snímačové stropné LED svietidlo Pronto, 33 x 33 cm

Tento vynikajúci kus možno získať bez ťažkostí u nás v známej rubrike vonkajšie stropné svietidlá! Pripravili sme pre vás kvalitné produkty v... viac informácií »
Snímačové stropné LED svietidlo
Značka: Heitronic
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento vynikajúci kus možno získať bez ťažkostí u nás v známej rubrike vonkajšie stropné svietidlá! Pripravili sme pre vás kvalitné produkty v...

Tento vynikajúci kus možno získať bez ťažkostí u nás v známej rubrike vonkajšie stropné svietidlá! Pripravili sme pre vás kvalitné produkty v spomínanej kategórii za výhodnú cenu.
Detektor pohybu so snímačom denného svetla – Pronto LED stropné svetlo Moderné, nadčasové LED stropné svetlo Pronto ponúka neoslňujúce a jemné svetlo. Integrované LED diódy žiaria teplým bielym svetlom a zaisťujú dostatočný jas vonku alebo v interiéri. Uhlové svietidlo sa ľahko montuje vďaka bajonetovému zámku. Integrovaný detektor pohybu so snímačom denného svetla tiež zaisťuje, že sa svetlo rozsvieti vždy, keď je to potrebné. – Dosah snímača max. 9 m, 360 °

Neodolateľný produkt Snímačové stropné LED svietidlo Pronto, 33 x 33 cm od značky s tradíciou a dobrou povesťou Heitronic je možné nakúpiť momentálne na našich stránkach až neuveriteľne lacno. Na zohnanie práve v akcii za 79,90 EUR.