Snímačové vonkajšie Aqua Marco s mriežkou antracit

Vonkajšie nástenné svetlo Aqua Marco s detektorom pohybu Vďaka svojim technickým vlastnostiam je svietidlo Aqua Marco ideálne vhodné ako riešenie... viac informácií »
Snímačové vonkajšie Aqua Marco s
Značka: CMD
179,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajšie nástenné svetlo Aqua Marco s detektorom pohybu Vďaka svojim technickým vlastnostiam je svietidlo Aqua Marco ideálne vhodné ako riešenie...

Vonkajšie nástenné svetlo Aqua Marco s detektorom pohybu Vďaka svojim technickým vlastnostiam je svietidlo Aqua Marco ideálne vhodné ako riešenie osvetlenia vonkajších priestorov. Telo je zakrivené a vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je lakovaná práškom a dodáva žiarovke moderný nádych. V puzdre z nehrdzavejúcej ocele je zabudovaný difúzor zo saténového plaveného skla, ktorý zaisťuje distribúciu svetla bez oslnenia. Na spodnom konci svietidla je navyše detektor pohybu, ktorý zaisťuje automatické zapínanie a vypínanie svetla, čím udržuje nízku spotrebu energie. Vonkajšie svetlá výrobcu vyrobené v Nemecku sa vyznačujú vysoko kvalitnými materiálmi a starostlivým spracovaním a všetky sú vybavené najnovšou technológiou.
Úplne jedinečný produkt Snímačové vonkajšie Aqua Marco s mriežkou antracit máte možnosť kúpiť už dnes na našom webe umiestnený v kategórii vonkajšie nástenné svietidlá. Teraz kúpite unikátne kúsky z našej sekcie za super peniaze! Samozrejme, že to nie je všetko, náš sortiment je široký. U nás v ponuke nájdete ďalší kvalitný tovar od výrobcu CMD. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave kus Snímačové vonkajšie Aqua Marco s mriežkou antracit od výrobcu CMD dostanete práve teraz u nás za najnižšiu cenu. Stojí práve teraz u nás 179,90 EUR.