Soklové svietidlo Garonne v antracite

Soklové svietidlo Garonne antracitovej farby v hranatom dizajne Ako soklové svietidlo na múre alebo aj ako stolná lampa na stolíku na terase – hranaté... viac informácií »
Soklové svietidlo Garonne v
Soklové svietidlo Garonne antracitovej farby v hranatom dizajne Ako soklové svietidlo na múre alebo aj ako stolná lampa na stolíku na terase – hranaté...

Soklové svietidlo Garonne antracitovej farby v hranatom dizajne Ako soklové svietidlo na múre alebo aj ako stolná lampa na stolíku na terase – hranaté soklové LED svietidlo Garonne je možné používať mnohými spôsobmi. Základňa a rám na tabule z číreho skla boli vyrobené z tlakovo liateho hliníka s povrchovou úpravou antracitovej farby. Číre sklo dopĺňa moderný vzhľad svietidla a vo všetkých smeroch poskytuje jasné a priame svetlo. Ako žiarovku odporúčame LED žiarovku filamentového vzhľadu, ktorá vyzerá nielen dobre, ale zabezpečuje aj energeticky účinné osvetlenie. Tento akčný a v zľave produkt Soklové svietidlo Garonne v antracite dostanete bez problémov tu a teraz na našich stránkach v populárnej kateogrii vonkajšie stojanové svietidlá. Teraz môžete kúpiť ešte iné produkty z tejto rubriky za najnižšiu cenu.

Výnimočný tovar Soklové svietidlo Garonne v antracite od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Trio Lighting možno zohnať v našej online ponuke naozaj lacno! Momentálne k dispozícii za 79,90 EUR.