Soklové svietidlo Reed v čiernej

Podstavcové svetlo Reed v čiernej farbe s jasným tienidlo na lampu Čierny podstavec Reed je jednoduchý a napriek tomu efektívny. Jeho jasný tienidlo na... viac informácií »
Soklové svietidlo Reed v
Značka: Brilliant
49,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Podstavcové svetlo Reed v čiernej farbe s jasným tienidlo na lampu Čierny podstavec Reed je jednoduchý a napriek tomu efektívny. Jeho jasný tienidlo na...

Podstavcové svetlo Reed v čiernej farbe s jasným tienidlo na lampu Čierny podstavec Reed je jednoduchý a napriek tomu efektívny. Jeho jasný tienidlo na lampu čiernymi kovovými vzperami. Čistá tienidlo na lampu umožňuje, aby svetlo svietilo nerušene do všetkých strán. Na zabezpečenie energeticky úsporného osvetlenia vonkajšej plochy je možné stojanové svetlo namiesto žiarovky ovládať pomocou LED alebo úspornej žiarovky.
Dizajnový produkt ide nakúpiť tiež tu na našom webe zaradený v sekcii vonkajšie stojanové svietidlá. Teraz kúpite kvalitné výrobky z tejto populárnej sekcie vo výhodnej akcii!

Tento najpredávanejší produkt Soklové svietidlo Reed v čiernej od našej známej značky Brilliant ľahko môžete zaobstarať u nás teraz vo výhodnej akcii. V akcii za cenu 49,90 EUR.