Solárna dekoračná lampa Smart Globe 2 dielna sada

Sada 2 solárnych dekoračných lámp Smart Globe na zapichnutie do zeme Rozkošné dekoračné osvetlenie záhonov je táto sada 2 solárnych dekoračných... viac informácií »
Solárna dekoračná lampa Smart Globe 2
Značka: Esotec
24,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sada 2 solárnych dekoračných lámp Smart Globe na zapichnutie do zeme Rozkošné dekoračné osvetlenie záhonov je táto sada 2 solárnych dekoračných...

Sada 2 solárnych dekoračných lámp Smart Globe na zapichnutie do zeme Rozkošné dekoračné osvetlenie záhonov je táto sada 2 solárnych dekoračných lámp Smart Globe. Svietiace gule so solárnym modulom v kryte visia na háku na vysokých kolíkoch zapichnutých do zeme, takže počas dňa sú dostatočne vystavené pôsobeniu slnka a batéria sa môže nabíjať. V priesvitnej guli so vzhľadom popraskaného skla je 20 teplých bielych LED, ktoré sú namontované na jemnom drôte. Hneď ako sa zotmie, snímače súmraku osadené v lampách automaticky rozsvietia svetlo. Maximálna doba svietenia pri plne nabitej batérii je 6 hodín. – sada 2 lámp – integrované snímače súmraku – teplá biela farba svetla 3 000 K – batéria NiMh 1,2V/600mAh
Unikátny a obľúbený tovar Solárna dekoračná lampa Smart Globe 2 dielna sada môžete nájsť bezstarostne tu u nás umiestnený v sekcii solárne lampy. Teraz môžete kúpiť podobné výrobky vo spomínanej sekcii za akčnú cenu! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Esotec poskytuje prvotriedne výrobky Však to vidíte sami.

Kvalitný a lacný tovar Solárna dekoračná lampa Smart Globe 2 dielna sada od výrobcu s dobrým menom Esotec možno nájsť online skutočne lacno. Práve možno objednať len za 24,90 EUR.