Solárna lampa Jasmin s plameňovým efektom

Solárna lampa Jasmin zo skla a kovu s plameňovým efektom Solárna lampa je atmosférickou dekoráciou v exteriéri, či už je postavená na stole alebo... viac informácií »
Solárna lampa Jasmin s plameňovým
Značka: Esotec
34,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Solárna lampa Jasmin zo skla a kovu s plameňovým efektom Solárna lampa je atmosférickou dekoráciou v exteriéri, či už je postavená na stole alebo...

Solárna lampa Jasmin zo skla a kovu s plameňovým efektom Solárna lampa je atmosférickou dekoráciou v exteriéri, či už je postavená na stole alebo parapete, alebo aj zavesená na konopnom lane. V satinovanom skle sú diódy LED, ktorých svetlo bliká ako plameň. Kryštalický solárny modul je vo vnútri lampy takmer neviditeľný. Batériu spoľahlivo nabíja na slnku a súmrakový snímač sa automaticky prepne pri zotmení na svetlo a umožňuje plameňu, ktorý je vytváraný 36 žlto-oranžovými diódami LED mihať sa pri plnej batérii až 6 hodín. – vrátane batérie NiMh (AA) 1,2 V/500 mAh – vrátane súmrakového snímača Unikátny a obľúbený kus môžete získať práve teraz tu u nás v známej rubrike solárne lampy! Preskúmajte obľúbené produkty zo spomínanej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu!

Tento kvalitný a lacný tovar Solárna lampa Jasmin s plameňovým efektom od našej známej značky Esotec môžete nájsť v aktuálnej ponuke za skvelú cenu. V akcii za cenu 34,90 EUR.