Solárne vonkajšie nástenné LED Sherin, snímač

Solárne exteriérové nástenné LED svietidlo Sherin LED s integrovaným snímačom Sherin sa dá umiestniť nezávisle od elektrickej siete, pretože toto... viac informácií »
Solárne vonkajšie nástenné LED Sherin
Značka: Lindby
149,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Solárne exteriérové nástenné LED svietidlo Sherin LED s integrovaným snímačom Sherin sa dá umiestniť nezávisle od elektrickej siete, pretože toto...

Solárne exteriérové nástenné LED svietidlo Sherin LED s integrovaným snímačom Sherin sa dá umiestniť nezávisle od elektrickej siete, pretože toto exteriérové nástenné LED svietidlo funguje so solárnou technikou. Potrebuje jedine miesto, na ktoré svieti slnko. Solárna technika takto znamená nielen nezávislosť od umiestnenia, ale, samozrejme, aj maximálnu energetickú úsporu, pretože nie je potrebný prúd z elektrickej siete, keďže solárny panel vyrába pri slnečnom žiarení vlastný prúd na prevádzku nástennej lampy. Pre ešte vyššiu funkčnosť možno hlavu svietidla naklápať až o 340° a okrem toho je zabudovaný pohybový senzor, ktorý sa dá prevádzkovať v troch režimoch: V režime 1 reaguje svietidlo plným svetlom, keď sa zaregistruje pohyb, potom svieti zvyšok noci tlmené orientačné svetlo. V režime 2 reaguje svietidlo plným svetlom, keď sa zaregistruje pohyb, potom sa znovu vypne. V režime 3 svetlo svieti celú noc svetlom strednej intenzity, pohybový senzor nereaguje. – uhol snímania 100° – rozsah od 5 do 7 metrov – doba trvania osvetlenia nastaviteľná od 7 do 90 sekúnd Tento lacný produkt máte možnosť dostať bez problémov tu na stránkach v kategórii solárne lampy. Teraz si môžete kúpiť zľavnené kúsky z tejto sekcie za mimoriadne nízku cenu! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Lindby predáva špičkové výrobky Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú.

Zaujímavý produkt Solárne vonkajšie nástenné LED Sherin, snímač od renomovaného dodávateľa Lindby jednoducho nájdete u nás právě so zľavou! Akčná cena už od 149,90 EUR.