STEINEL LS 300 vonkajšie svietidlo, snímač, čierne

Nástenné LED reflektory LS 300 s detektorom pohybu na vonkajšie použitie Výkonný vonkajší nástenný reflektor LS 300 má praktický redukovaný... viac informácií »
STEINEL LS 300 vonkajšie
Značka: STEINEL
119,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné LED reflektory LS 300 s detektorom pohybu na vonkajšie použitie Výkonný vonkajší nástenný reflektor LS 300 má praktický redukovaný...

Nástenné LED reflektory LS 300 s detektorom pohybu na vonkajšie použitie Výkonný vonkajší nástenný reflektor LS 300 má praktický redukovaný dizajn, ktorý sa zameriava na funkčnosť. Detektor pohybu s dlhým dosahom a výkonné svetlo LED poskytujú spoľahlivé osvetlenie. – Uhol pokrytia 240°, dosah 12 m – Nastavenie súmraku 2 – 1000 lx – Nastavenie času 10 s – 15 min – vrátane ochranného krytu sneak-by – IP44 a IK03 Tento neodolateľný kus STEINEL LS 300 vonkajšie môžete získať už dnes na našom webe v populárnej rubrike led reflektory a svietidlá s bodcom do zeme! Pripravili sme parádne produkty vo spomínanej sekcii za mimoriadne nízku cenu! Táto výnimočná značka STEINEL svojim zákazníkom ponúka vysoko kvalitné výrobky Môžete sa presvedčiť sami! Máme toho pre vás viac, máme aj v ponuke viac osvedčeného tovaru od výrobcu STEINEL. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený produkt STEINEL LS 300 vonkajšie svietidlo, snímač, čierne od spoločnosti s úžasnou reputáciou STEINEL je možné kúpiť aktuálne na webe extra výhodne! Stojí teraz u nás 119,90 EUR.