STEINEL RS D2 V3 stropné LED svetlo brúsená oceľ

Steinel RS D2 V3 - Senzorové stropné svietidlo LED na vnútorné použitie Dizajn s elegantným kovovým rámom a neoslňujúcim plastovým krytom dokonale... viac informácií »
STEINEL RS D2 V3 stropné LED svetlo brúsená
Značka: STEINEL
119,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Steinel RS D2 V3 - Senzorové stropné svietidlo LED na vnútorné použitie Dizajn s elegantným kovovým rámom a neoslňujúcim plastovým krytom dokonale...

Steinel RS D2 V3 – Senzorové stropné svietidlo LED na vnútorné použitie Dizajn s elegantným kovovým rámom a neoslňujúcim plastovým krytom dokonale zapadá do moderných interiérov. Vysokofrekvenčný snímač spoľahlivo detekuje všetky pohyby v rozsahu detekcie od 3 do 8 m v priemere. Jas okolia, pod ktorým je svietidlo aktívne, možno nastaviť v rozsahu od 2 do 2 000 luxov. Možná dĺžka svietenia po spustení je 5 s až 15 min. Okrem toho je možné zvoliť aj diskrétne nočné svetlo s 10 % svetelným výkonom. Senzor: – Frekvencia: 5,8 GHz – Vysielací výkon: približne 1 mW – Uhol detekcie: 360° s uhlom clony 160°
Neodolateľný produkt STEINEL RS D2 V3 stropné LED svetlo brúsená oceľ máte možnosť nakúpiť jednoducho tu na webe v populárnej sekcii stropné svietidlá! Teraz môžete kúpiť iné produkty z tejto populárnej rubriky za priaznivú cenu. Táto značka STEINEL dlhodobo predáva skvelý tovar. Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký! Pozrite sa tiež na viac kvalitného tovaru od značky STEINEL. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa žiadaný výrobok STEINEL RS D2 V3 stropné LED svetlo brúsená oceľ od populárneho výrobcu STEINEL zoženiete zde teraz za extra cenu. Práve teraz za skvelú cenu 119,90 EUR.