STEINEL XLED Pro 240 S snímačové svetlo, antracit

Vonkajší LED reflektor XLED Pro 240 S so senzorom pohybu Jasné osvetlenie teplým bielym svetlom poskytuje vonkajší reflektor XLED Pro 240 S LED, ktorý... viac informácií »
STEINEL XLED Pro 240 S snímačové svetlo
Značka: STEINEL
229,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajší LED reflektor XLED Pro 240 S so senzorom pohybu Jasné osvetlenie teplým bielym svetlom poskytuje vonkajší reflektor XLED Pro 240 S LED, ktorý...

Vonkajší LED reflektor XLED Pro 240 S so senzorom pohybu Jasné osvetlenie teplým bielym svetlom poskytuje vonkajší reflektor XLED Pro 240 S LED, ktorý sa skladá z plastového krytu a opálovo bieleho krytu. Snímač pohybu namontovaný pod reflektorom rozpozná pohyb v širokom uhle 240° a v dosahu až 12 metrov a automaticky zapne svetlo. Vďaka nastaviteľnému súmrakovému senzoru možno zapnutie stráženia vykonať na základe okolitého jasu. Reflektor v hlavnej verzii s detektorom pohybu možno prepojiť s podriadenou verziou bez snímača a synchrónne spínať osvetlenie v celom dome. – Montážna výška: max. 6 m – Dosah: radiálny 3 m, tangenciálny 12 m – s ochranným krytom sneak-by – Uhol detekcie 240°, uhol clony 180 – Nastavenie súmraku od 2 do 1000 luxov – Nastavenie času: 10 sekúnd až 15 minút Tento dizajnový výrobok ide zohnať bez problémov tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii vonkajšie nástenné svietidlá. Teraz kúpite ďalšie produkty z tejto obľúbenej sekcie za mimoriadne nízku cenu! Populárny výrobca STEINEL dlhodobo dodáva skvelý sortiment Však to vidíte sami! U nás toho nájdete oveľa viac, pozrite sa tiež na viac kvalitných výrobkov od značky STEINEL. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný produkt STEINEL XLED Pro 240 S snímačové svetlo, antracit od obľúbeného výrobcu STEINEL k dostaniu v súčasnosti za úžasnú cenu! Výhodne teraz u nás za 229,90 EUR.